O nás

Vítame vás na našich stránkach ofsetovej tlačiarne MiRe! Radi by sme sa Vám týmto predstavili a priblížili našu činnosť.

Pôsobíme na trhu už od roku 1992, odkedy sme neustále rozširovali rozsah ponúkaných produktov a služieb, a v súčasnosti fungujeme ako úspešná, technologicky profesionálne vybavená tlačiareň, ktorá v otázkach kvality výroby dokáže vyhovieť aj najnáročnejším požiadavkám.

Hlavný dôraz kladieme nielen na kvalitu, ale aj na pružnosť, flexibilitu a individuálny prístup pri realizácii jednotlivých zákaziek. Sme zároveň odbornými a kreatívnymi poradcami pre našich klientov. Doručíme rýchlo a kdekoľvek na Slovensko, ale aj do celej Európy.

Naše služby využili už zákazníci z viacerých krajín Európy, mimo iných z Nórska, z Rakúska, z Maďarska, z Nemecka, z Ruska, z Českej Republiky a ďalšie.

Svojim zákazníkom pomáhame dosiahnuť taký stav, s ktorým budú plne spokojní pri vlastnej prezentácii produktov, ktoré pre nich tlačíme. Preto sa snažíme s nimi vopred konzultovať kvalitu podkladov pre tlač, poprípade zabezpečíme úpravu vlastnými grafickými prostriedkami.

Ak hľadáte kvalitu, odbornosť a zodpovedný prístup obráťte sa nás!