Digitálna tlač brožúr

Prevedenie brožúr môže byť až po formát B4. Poväčšinou sa obálka vyhotoví z i hrubšieho papiera ako vnútro brožúry.  Samotná obálka môže byť lakovaná, laminovaná aj s UV lakom. Brožúra môže mať aj výsek. Brožúry sú väčšinou vyhotovené s väzbou V1 alebo V2.

Digitálna tlač brožúr_3Digitálna tlač brožúr_5 Digitálna tlač brožúr_2Digitálna tlač brožúr_4 Digitálna tlač brožúrDigitálna tlač brožúr

 

Tlač katalógov a brožúr

Katalógy a brožúry – ponúkame malonákladová tlač katalógov a brožúr na digitálnych strojoch vhodný pre menšie série, alebo ofsetovú tlač katalógov s veľmi krátkymi dodacími termíny (väčšinou do týždňa od schválenia korektúry). Katalógy a brožúry sú vizitkou Vašej spoločnosti.

Katalóg by mal byť vhodne štruktúrovaný tak, aby sa v ňom jednoducho hľadalo a ľudia sa v ňom ľahko vyznali. Katalóg musí byť samozrejme kvalitne vytlačený. S tlačou katalógov máme veľa skúseností, tlačili sme aj pre našich významných partnerov (viď. Referencie). Po tlači katalógov či firemných brožúr siahne firma, ktorá si uvedomuje, že profesionálny prístup je cestou k úspechu. Katalóg odlíši kvalitné firmy v obore od ostatných. Firma MiRe je pre Vás spoľahlivým a profesionálnym partnerom.

Výhody ofsetovej tlače katalógov

ofsetová tlač katalógov a brožúr je výrazne lacnejšia pre náklady od stoviek kusov vyššie
ofsetová tlač katalógov a brožúr umožňuje tlač priamych farieb
pri tlači väčších farebných plôch v katalógoch alebo brožúrach, získate ofsetom väčšiu kvalitu tlače než pri digitálnej tlači
Tlač katalógov vykonávame pod jednou strechou vrátane kompletizácie. Vďaka našim distribučným službám, sme schopní Katalógy dopraviť až k Vám. Tlač katalógov a brožúr zvládame vo veľmi rýchlych termínoch.

Okrem tlači katalógov a brožúr sa digitalna tlač využíva na: