Digitálna tlač kalendárov

Digitálna tlač kalendárov sa realizuje až do formátu B3.

Typy kalendárov:

  • Nástenné: môžu byť jednolistové a viaclistové, s Vario špirálovou väzbou a s háčikom na zavesenie.
  • Stolové: sú viaclistové s kartónovým stojanom
Digitálna tlač kalendarovDigitálna tlač kalendarov

Tlač kalendárov

Zabezpečujeme tlač akýchkoľvek kalendárov na prianie klienta. Rôzne veľkosti aj formy väzby nie sú problém.

Akonáhle od zákazníka obdržíme tlačové dáta, prevádzame korektúry a púšťame sa do tlače kalendára. Podobne ako u katalógov a brožúr, letákov a tlače plagátov aj tu rozlišujeme použitie ofsetovej a digitálnej tlače podľa objemu zákazky.

V dnešnej dobe sú stále častejšie kalendáre ako reklamný predmet. Zaujímavý kalendár, ktorý Vaši partneri dostanú, bude pripomínať Vašu firmu, vždy keď bude treba. Je možné tlačiť kalendáre čiernobiele alebo farebné, sme pripravení vám poradiť a vytlačiť kalendár podľa vašich predstáv. Tlač kalendárov nie je záležitosťou na poslednú chvíľu, ale vďaka našim výrobným kapacitám sme schopní ho zabezpečiť aj v urgentných termínoch.

Vybrať si môžete aj nástenný kalendár alebo mesačný kalendár na stôl. Kalendáre môžu byť ročné, dvojmesačné, mesačné, dvojtýždňové, týždenné alebo denné.

Tlač kalendárov sa teší veľkej obľube ako reklamné médium, alebo ako súkromná záležitosť pre najbližšie okolie a priateľov. Pokiaľ sa jedná o reklamnú tlač kalendárov, už dávno neplatí, že na týchto kalendároch sú komunikované len informácie týkajúce sa firmy. Ako reklamný predmet môže poslúžiť aj kalendár umelecký. Či už sa jedná o akty krásnych žien, alebo magické prírodné scenérie. V týchto prípadoch je veľmi dôležitá nielen kvalitná snímka, ale aj tá najkvalitnejšia tlač kalendára, aby sa zachovala kvalita všetkých snímok. Ak totiž má kalendár reprezentovať Vás, alebo Vašu firmu, je nevyhnutné, aby Vás reprezentoval tiež vysoko kvalitná tlač. O to sa postaráme my.

Výhody ofsetovej tlače kalendárov

ofsetová tlač kalendárov je lacnejšie pre náklady od stoviek kusov vyššie
tlač kalendárov ofsetom umožňuje tlačiť priamymi farbami
ofsetová tlač kalendárov vo väčších nákladoch je rýchlejšia a kvalitnejšia, než iné varianty tlače

Tlač nástenných kalendárov

Váš život je plný aktivít, na ktoré nechcete zabudnúť. Nástenné kalendáre vytlačené v našej tlačiarni budú vďaka vysokej kvalite tlače aj ďalšieho spracovania vaším veľkým pomocníkom.

Môžete si nechať vytlačiť nástenný kalendár s menami, s obrázkami, s fotkami alebo vypísanými dátumami sviatkov. Zaujímavé môže byť aj prevedenie s predtlačenými a zvýraznenými dátumami narodenín a sviatkov vašich najbližších. Taký kalendár môže byť aj krásnym darčekom. Niekto naopak preferuje jednoduchý a prehľadný kalendár len s tými údajmi, ktoré naozaj potrebuje a využije.

Návrh nástenného kalendára je čisto na vás a vzhľadom k možnostiam, ktoré firma MiRe ponúka v oblasti dokončovacích tlačových prác, si môžete vymyslieť prakticky čokoľvek. Kalendár môže mať rôzny tvar s pomocou výseku, laminácie a ďalších tlačiarenských techník.

Tipy pre návrhy nástenných kalendárov

Vytvorte si kalendár v Exceli pomocou prednastavených šablón, tie nájdete na internete, najlepšie v angličtine. Skúste hľadať napríklad heslo „calendar template excel“ Nechajte si do kalendára zahrnúť aj pre vás dôležité dáta, napr. Dátum odovzdania daňového priznania alebo narodeniny a sviatky vašich najbližších

Kalendáre môžu byť ročné, dvojmesačné, mesačné, dvojtýždňové, týždenný alebo denný.

Okrem tlači kalendárov sa digitálna tlač využíva na: