Digitálna tlač katalógov a prospektov

Digitálna tlač katalógov a prospektov sa realizuje plnofarebne na kvalitný kriedový papier lesklý alebo matný, podľa osobitej požiadavky zákazníka. Možná je samozrejme aj ďalšia povrchová úprava s lakom alebo bez laku.

Prospekty môžu byť poskladané, podľa individuálnych požiadaviek.

Digitálna tlac katalógov a prospektov Kategorie-produktov5

Tlač katalógov a brožúr

Katalógy a brožúry – ponúkame malonákladová tlač katalógov a brožúr na digitálnych strojoch vhodný pre menšie série, alebo ofsetovú tlač katalógov s veľmi krátkymi dodacími termíny (väčšinou do týždňa od schválenia korektúry). Katalógy a brožúry sú vizitkou Vašej spoločnosti.

Katalóg by mal byť vhodne štruktúrovaný tak, aby sa v ňom jednoducho hľadalo a ľudia sa v ňom ľahko vyznali. Katalóg musí byť samozrejme kvalitne vytlačený. S tlačou katalógov máme veľa skúseností, tlačili sme aj pre našich významných partnerov (viď. Referencie). Po tlači katalógov či firemných brožúr siahne firma, ktorá si uvedomuje, že profesionálny prístup je cestou k úspechu. Katalóg odlíši kvalitné firmy v obore od ostatných. Firma MiRe je pre Vás spoľahlivým a profesionálnym partnerom.

Výhody ofsetovej tlače katalógov

ofsetová tlač katalógov a brožúr je výrazne lacnejšia pre náklady od stoviek kusov vyššie
ofsetová tlač katalógov a brožúr umožňuje tlač priamych farieb
pri tlači väčších farebných plôch v katalógoch alebo brožúrach, získate ofsetom väčšiu kvalitu tlače než pri digitálnej tlači
Tlač katalógov vykonávame pod jednou strechou vrátane kompletizácie. Vďaka našim distribučným službám, sme schopní Katalógy dopraviť až k Vám. Tlač katalógov a brožúr zvládame vo veľmi rýchlych termínoch.

Okrem tlači katalógov a prospektov sa digitálna tlač využíva na: